Prosto z plantacji

ekotata

Misja
Ekotata

Nasza misja to dzielić się nabytą przez lata wiedzą o tym co działa i dlaczego działa. Nie tylko w kwestii produktów ale też prostych, zdrowych nawyków, które zapobiegają chorobom związanym z odżywianiem, poprawiają ogólny stan zdrowia oraz uczenie się i koncentrację dzieci.

Oferując porady, rozwiązania, produkty nie idziemy na skróty. Uwielbiamy się uczyć i wprowadzać nowe rozwiązania do naszego życia. Polecamy produkty sprawdzone w oparciu o doświadczenia z naszymi dziećmi i rodzinami. Współpracujemy głównie z miłośnikami natury którzy w małych manufakturach tworzą produkty wyróżniające się naturalnym składem.

eko nawyki dla rodziny

Dzielmy się tym co najlepsze

Eko Tata to Borys i Czarek. Jesteśmy braćmi, ojcami, prowadzimy firmy związane ze sportem, turystyką, zdrowym aktywnym trybem życia. Czarek ma 2 dzieci w wieku szkolnym a Borys dwójkę dorosłych dzieci. Jesteśmy miłośnikami obcowania z naturą i zdrowego trybu życia. Kochamy ruch w każdej odmianie i zdrową kuchnię. Uwielbiamy zarażać ludzi dobrą energią.

Natural Food

Handmade Products

100% Organic

Premium Quality

Dlaczego
EkoTata?

Nazwa nie jest przypadkowa. Pomysł zaczął się od tego, że zawsze poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań dla zdrowia naszych dzieci. Nasze żony dużo pracują a my z „nienormowanym czasem pracy” i z naturalną skłonnością do szukania najlepszych rozwiązań byliśmy w stanie przejąć wiele obowiązków opieki nad dziećmi. Zwłaszcza tych w kwestii zdrowia.

Wiele kuracji stosowanych przez lekarzy nie było skutecznych, albo rozwiązywało problem tylko na chwilę. Córka przestawała kaszleć, ale za miesiąc kaszel powracał. Chcieliśmy znaleźć rozwiązania długofalowe, oparte na zdrowych, naturalnych składnikach. Sed leo augue, dictum quis

Testimonials

CUSTOMER SAYS

Nasz Team

OUR FORMERS

Angeline flora
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available
Shane watson

Faithful revaluation war insofar intentions love joy prejudice strong. Play.

MARIA THOMAS

Grandeur chaos faithful joy play intentions enlightenment. Madness spirit faith.

Współpraca

ZAUFANI PARTNERZY

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected look even slightly believable..