Witamy na stronie

ekotata

Dzielimy się tym, co najlepsze

Dlaczego ekotata?

Nazwa nie jest przypadkowa. Pomysł zaczął się od tego, że zawsze poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań dla zdrowia naszych dzieci. Nasze żony dużo pracują a my z „nienormowanym czasem pracy” i z naturalną skłonnością do szukania najlepszych rozwiązań byliśmy w stanie przejąć wiele obowiązków opieki nad dziećmi. Zwłaszcza tych w kwestii zdrowia.

Wiele kuracji stosowanych przez lekarzy nie było skutecznych, albo rozwiązywało problem tylko na chwilę. Córka przestawała kaszleć, ale za miesiąc kaszel powracał. Chcieliśmy znaleźć rozwiązania długofalowe, oparte na zdrowych, naturalnych składnikach.

Zdrowa Rodzina

Wizja dobrego zdrowia

Ekotata to Borys i Czarek. Jesteśmy braćmi, ojcami, prowadzimy firmy związane ze sportem, turystyką, zdrowym aktywnym trybem życia. Czarek ma 2 dzieci w wieku szkolnym a Borys dwójkę dorosłych dzieci. Jesteśmy miłośnikami obcowania z naturą i zdrowego trybu życia. Kochamy ruch w każdej odmianie i zdrową kuchnię. Uwielbiamy zarażać ludzi dobrą energią.

Nasza misja to dzielić się nabytą przez lata wiedzą o tym co działa i dlaczego działa. Nie tylko w kwestii produktów ale też prostych, zdrowych nawyków, które zapobiegają chorobom związanym z odżywianiem, poprawiają ogólny stan zdrowia oraz uczenie się i koncentrację dzieci.

Oferując porady, rozwiązania, produkty nie idziemy na skróty. Uwielbiamy się uczyć i wprowadzać nowe rozwiązania do naszego życia. Polecamy produkty sprawdzone w oparciu o doświadczenia z naszymi dziećmi i rodzinami. Współpracujemy głównie z miłośnikami natury którzy w małych manufakturach tworzą produkty wyróżniające się naturalnym składem.

 

Zapraszamy!

Zestawy ziół, mikstur, syropów oraz porady zdrowotne, które otrzymasz w jednym opakowaniu.

Strzały energii na bazie naturalnych składników. Na dobry początek dnia. Zdrowe i przede wszystkim smaczne.

Naturalna pielęgnacja to klucz do zachowania zdrowej skóry. Wybierz ulubione składniki, połącz i wymieszaj!

Jak polepszyć swoje zdrowie fizyczne i psychiczne podczas częstej pracy zdalnej. Sposoby dla dzieci i dorosłych.

Zdrowe Nawyki

Świerze przepisy

Kuracje
Zestaw odpornościowy dla dzieci gdy pojawia się kaszel, osłabienie, brak apetytu.
Odtwórz wideo
Shoty
Shot
dobrej energii na rozpoczęcie dnia. Szybki do zrobienia, odżywczy oraz smaczny.
Shoty
Shot
dla młodego sportowca, który jest w trakcie dużych obciążeń treningowych.
Odtwórz wideo
Kuracje
Kuracja
dla naszej mamy, która potrzebuje chwilę dla siebie. Ukojenie nerwów i niepokojów.
Odtwórz wideo
EkoSpa
EkoSpa
dla seniora na poprawę krążenia, lepszej aktywności i koncentracji. Zestaw ćwiczeń.
Odtwórz wideo

Znamy skład i pochodzenie produktów

Oferta 2021

Nasze podróże

Oferujemy pełne wrażeń odłączenie, po to by „zresetować” swoje relacje z technologią, telefonami komórkowymi, grami internetowymi i innymi urządzeniami elektronicznymi.

Indywidualny ogólny poziom zdrowia zależy od dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Nie zaniedbuj żadnego z nich. Zajęcia na sali, w terenie oraz na pływalni.

Spokój i równowaga dla ciała, umysłu i duszy. Zapomnisz o gorączkowym stylu życia. Aktywujemy Twoje zasoby oraz zoptymalizujemy Twój potencjał. Poczujesz się wolna i energiczna!

Współpraca

Zaufani partnerzy

Przykładamy dużych starań, by produkty ekologiczne, które Państwu oferujemy i sprzedajemy, były najwyższej jakości, z certyfikatami, o odpowiednich składach i pochodzeniu oraz by były dobrze promowane oraz uczciwie sprzedawane.

Zdrowe Nawyki

Blog

zdrowenawyki
ekotata

Zdrowe Nawyki w Rodzinie

Buduj zdrowe nawyki bo to najlepsze co możesz zrobić dla zdrowia Twoich dzieci i …. Twojego też. Przemyślane zdrowe nawyki mogą wzmocnić więzi rodzinne.

poczytaj »
zdrowenawyki
ekotata

Kuracje i mikstury dla rodziny

Buduj zdrowe nawyki bo to najlepsze co możesz zrobić dla zdrowia Twoich dzieci i …. Twojego też. Przemyślane zdrowe nawyki mogą wzmocnić więzi rodzinne.

poczytaj »