100% Natury

EkoSpa

EkoSpa

Gotowe
zestawy urody

Który rodzaj kwasu hialuronowego wybrać? Czym są ekstrakty CO2 lub maceraty olejowe? Jakie są rodzaje kwasów kosmetycznych i który będzie odpowiedni dla danej skóry? Dzisiaj już wiemy dużo więcej o  składnikach kosmetycznych, ich właściwościach i zastosowaniu. Szukamy, testujemy i wybieramy tylko najlepszej jakości surowce kosmetyczne, , które nasze żony i mamy mogą stosować w domowych zabiegach. Wierzymy, że naturalna pielęgnacja to klucz do zachowania zdrowej i pięknej skóry.

Brzoskwiniowa Kobieta Nowoczesna Album z Wycinkami Ogólna Życzenia Urodziny Kartka(8)
Oleje
Masła

ręcznie robione

Oleje i masła są źródłem cennych lipidów, kwasów tłuszczowych, a także substancji aktywnych jak witaminy i fitosterole. Dzięki bogatemu składowi zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, ukojenie i regenerację.

Brzoskwiniowa Kobieta Nowoczesna Album z Wycinkami Ogólna Życzenia Urodziny Kartka(6)
Domowe
Spa

kąpiele wodne

Aby skorzystać z dobrodziejstw SPA nie musimy wydawać fortuny na zabieg w profesjonalnym gabinecie, z odrobiną czasu i chęci domową łazienkę można zmienić w skuteczne i przyjemne SPA. To chwila na wyjątkowy relaks.

Brzoskwiniowa Kobieta Nowoczesna Album z Wycinkami Ogólna Życzenia Urodziny Kartka(7)
Olejki Witaminy

produkty eko

Dla skóry wrażliwej naturalne preparaty mają wręcz zbawienne działanie, gdyż nie podrażniają cery. W ramach kategorii Olejki i witaminy przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane kosmetyki nawilżające i regenerujące skórę.

Brzoskwiniowa Kobieta Nowoczesna Album z Wycinkami Ogólna Życzenia Urodziny Kartka(5)
Mydła
Kule

świetna zabawa

Czekoladowe mydełko na prezent lub różane kule kąpielowe dla siebie. Wciągnij rodzinę w kreatywną zabawę i razem twórzcie kolorowe mydełka i musujące kule kąpielowe. Różne kolory i zapachy.

Paczka 3 x Spa

4.5/5

Wybierz 3 ulubione receptury

zł240

zł210

Wybierz 3 receptury EkoSpa a zapłacisz o 30% mniej. Za każdy zestaw obniżka 10%.

Olejek Iks

Masło Ygrek

Kula
Zet

Zdrowe Nawyki

Blog

zdrowenawyki
ekotata

Zdrowe Nawyki w Rodzinie

Buduj zdrowe nawyki bo to najlepsze co możesz zrobić dla zdrowia Twoich dzieci i …. Twojego też. Przemyślane zdrowe nawyki mogą wzmocnić więzi rodzinne.

poczytaj »
zdrowenawyki
ekotata

Kuracje i mikstury dla rodziny

Buduj zdrowe nawyki bo to najlepsze co możesz zrobić dla zdrowia Twoich dzieci i …. Twojego też. Przemyślane zdrowe nawyki mogą wzmocnić więzi rodzinne.

poczytaj »